Nasze kursy

Oferujemy kilka zakresów szkoleniowych dedykowanych indywidualnym klientom bądź firmom, które chcą poszerzyć wiedzę swoich pracowników (np. w różnego rodzaju wnętrzarskich salonach sprzedaży). W trakcie
kursów zdobędziesz wiedzę w wybranym przez siebie bloku tematycznym. Uczymy w małych grupach, 6-10 osobowych. Chcemy, aby każdy uczestnik miał podczas kursu stały i bezpośredni kontakt z wykładowcą a nasze zajęcia były prowadzone praktycznie.

Tryby zajęć

Dzienny

zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku
9.00-16.30

Weekendowy

zajęcia odbywają się co tydzień w soboty i w niedziele
9.00-16.30

Hybrydowy

zajęcia odbywają się częściowo online i stacjonarnie
9.00-16.30 (7dni/7dni)

Popołudniowy

zajęcia odbywają się popołudniami
16.30-20.00
(dla wybranych kursów)

Uwagi: Jesteśmy gotowi przeprowadzić zajęcia w formie stacjonarnej, z zapewnieniem warunków bezpieczeństwa sanitarnego. Słuchacze zajęć otrzymają maseczki ochronne. W salach znajdują się pojemniki z płynem do dezynfekcji. Sale są regularnie wietrzone a organizator dąży by zajęcia odbywały się w salach przewyższających minimalne limity odległościowe. W przypadku decyzji o odwołaniu zajęć stacjonarnych w wyniku pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej, zajęcia będą realizowane zdalnie w formie wideokonferencji.

Poznaj nasze zajęcia

Dlaczego my?

Dobrze trafiłeś jeśli:

Nie tylko dobrą kawę i miłą atmosferę ale też:

Podczas kursów zapewniamy

Sprawdź terminarz

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe,  niebędące własnością SZTUKI WNĘTRZ, występujące na stronie należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.