Aranżacja kuchni z użyciem programu CAD DECOR PRO

Aranżacja kuchni z użyciem programu CAD Decor PRO

Nauka podstaw projektowania kuchni z obsługą programu CAD DECOR Pro:

3 dni weekendowych w trybie stacjonarnym 9.00-16.30 (1 dni teorii + 2 dni pracy w programie). Podczas których słuchacz nabędzie umiejętności tworzenia projektu w programie komputerowym od zera wraz z dokumentacją i fotorealistyczną wizualizacją oraz z podstawową wiedzą projektową.

• Tryb weekendowy – zajęcia odbywają się w weekend, w ustalonym harmonogramie spotkań.
  • Kurs w liczbie 22,5 godzin w postaci wykładów i ćwiczeń.
  • Cena 2600zł zamiast 3500zł za kurs.
  • Start: 05.06.2022.
  • Liczba dni – 3.
  • Ilość miejsc – max 6.
  • Kurs rozpoczyna się przy zapisie minimum dwóch uczestników.
  • Ze względów organizacyjnych zgłoszenia na szkolenie prosimy przesyłać najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
  •  Nie zapewniamy laptopów podczas zajęć, uczestnik proszony jest o zabranie własnego sprzętu, na którym będzie pracował podczas kursu oraz myszki. (Sprawdź wymagania sprzętowe) Na czas szkolenia udostępniamy tylko klucze z programem.
  • Zapewniamy materiały szkoleniowe a po ukończeniu kursu z wynikiem pozytywnym certyfikat firmowy oraz certyfikat CAD Decor Pro.
  • Miejsce – sala szkoleniowa:
    • Poznań ul. Dąbrowskiego 79 A/11

Zakres zajęć

Praktyczny kurs projektowania kuchni z użyciem programu CAD DECOR PRO skierowany jest dla osób, które chciałyby zająć się projektowaniem kuchni z użyciem danego oprogramowania.

Zasady projektowania + praca w programie

1. W programie przewidziano objaśnienie zasad projektowania kuchni, m.in:
    • Idealna kuchnia – czyli od czego zacząć projekt.
    • Ergonomia pomieszczenia – ważne odległości, materiałoznawstwo, wysokość montażu elementów.
    • Strefy.
    • Oświetlenie i elektryka.
  2. Tworzenie projektu w programie komputerowym. Praca projektowa w programie CAD DECOR PRO – podczas zajęć wykonamy model wnętrza kuchni wraz z wizualizacją i dokumentacją:
    • Wymagania sprzętowe dla programu CAD Decor PRO 3.2.
    • Omówienie głównego menu.
    • Zasady modelowania i tworzenia kuchni w programie.
    • Korzystanie z banków modeli zewnętrznych oraz dodawanie ich do biblioteki programu.
    • Moduł Renderingu Profesjonalnego – wykonanie ujęć z użyciem silnika Path tracing
      (nakładanie i edycja tekstur, omówienie rodzajów świateł i ustawień materiałów).
    • Moduł dokumentacji technicznej i tworzenie rysunku technicznego dla projektu.

Uwagi: Uczestnik powinien posiadać umiejętności posługiwania się komputerem.
Jeśli nie posiadasz klucza zgłoś zapotrzebowanie w formularzu, udostępnimy. 🙂
A jeśli zapiszesz się na kurs z koleżanką obie otrzymacie 15% zniżki!

Terminy spotkań:

1. 05.06.2022
  2. 11-12.06.2022

UWAGA: DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH KLUCZE LICENCYJNE PROGRAMU MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA KURSU ONLINE.

Zapisz się na kurs

Wróć do terminarza