Projektowanie wnętrz dla zaawansowanych

II poziom: Projektowanie wnętrz dla zaawansowanych

• Tryb weekendowy – zajęcia w dniach 22, 28, 29.05. oraz 04.06. 2022
  • Kurs w liczbie 28h w postaci warsztatów i ćwiczeń.
  • Cena 2400zł zamiast 3100zł za kurs. Możliwość wykupienia tylko teorii (pkt. 1-6 koszt: 1200zł).
  • Start: 22. 05. 2022.
  • Liczba dni – 4.
  • Ilość miejsc – max 10.
  • Ze względów organizacyjnych zgłoszenia na szkolenie prosimy przesyłać najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanych zajęć.
  • Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie się minimum 5 osób.
  • Na czas zajęć udostępniamy klucze z programem. Nie zapewniamy laptopów podczas zajęć, uczestnik proszony jest o zabranie własnego sprzętu, na którym będzie pracował podczas kursu oraz myszki. (Sprawdź wymagania sprzętowe)
  • Miejsce – sala szkoleniowa:
    • Poznań ul. Dąbrowskiego 79 A/11.

Zakres zajęć

Kurs jest idealnym dopełnieniem pierwszego poziomu projektowania wnętrz. Dedykowany jest też osobom, które chcą usprawnić proces projektowy oraz proces prowadzenia pracowni.
Podczas zajęć omawiamy pracę z klientem koncentrując się na jego potrzebach i optymalizacji procesu aranżacji jego nowego wnętrza. Nauczysz się słuchać klienta i sprawniej odpowiadać na jego potrzeby, analizować i wyciągać wnioski, poszukiwać materiałów i rozwiązań do wnętrz w szybszym czasie, tworzyć kosztorysy i wykorzystywać szablony. Całą pracę z klientem przełożymy na projekt wykreślony w programie CAD Decor PRO tworząc teczkę projektową. Zajęcia to nie tylko 2 weekendy ale i samodzielna pracę w domu. Jeśli chcesz sprawniej tworzyć projekty i męczy Cię nieudolna praca z klientem – nasz kurs jest dla Ciebie!

1. Analiza potrzeb klienta – jakie pytania powinniśmy zadać klientowi przed przystąpieniem do prac. Jakie zebrać informacje i w jaki sposób – dlaczego to takie istotne. Pierwszy kontakt z klientem. Wstępna wycena.
  2. Zakres i forma projektu – sprawne tworzenie oferty.
  3. Sprawna inwentaryzacja.
  4. Jak usprawnić proces projektowania – optymalizacja czasu pracy, tworzenie checklist, tworzenie wycen, budżetowanie, jak dopasować działania do projektu, zasady dobrej organizacji i eliminacja najczęstszych błędów.
  5. Tworzenie kosztorysów.
  6. Rola Social Mediów.
  7. Jak przejść przez proces projektowy z programem – aranżacja przestrzeni zgodnie z budżetem i wymaganiami. Wykreślenie projektu w programie CAD Decor Pro. Szybkie wprowadzanie modyfikacji w projekcie. UWAGA!  Uczestnik powinien posiadać własny laptop oraz umiejętności dobrego posługiwania się programem CAD Decor Pro.

Zapisz się na kurs

Wróć do terminarza